Hakkımızda

Ihlamur Yurtları, Özel Güvenler Y.Ö. Kız Öğrenci Yurtları ile İstanbul - Avcılarda, Ihlamur Yurtları olarak İstanbul Beşiktaş ve Aydın merkezde toplam 500 öğrenciye modern, çağdaş ve aile sıcaklığının olduğu ortamlarda konaklama imkanı sağlamaktır.

Yurtlarımız, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak çalışmakta ve bakanlığın tebliğine göre yönetilmektedir. Hiçbir vakıf, kurum, kuruluş, dernek, cemiyet ve cemaate bağlı değildir.

Anlayışlı bir yönetim ve deneyimli kadrosu ile hizmet veren yurtlarımız başta hijyen, güvenlik ve kaliteli hizmet olmak üzere standartların üzerinde bir yurt hizmeti vermektedir.

Uzun yıllara dayanan tecrübemiz, eğitimden güvenliğe, mutfaktan teknik ekibe kadar konularında uzman kadromuz ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. Güvenler Kız Öğrenci Yurtlarının ayrıcalığını anlamak için öğrencilerin bizimle kısa bir süre geçirmesi yeterli olacaktır.

Sizinle irtibata geçebilmemiz ve sizi daha fazla bilgilendirebilmemiz için bilgi talep formumuzu doldurmanız yeterlidir. Bilgi talep formu için tıklayın.