Öğrenci yaşam alanlarına uygun olarak projelendirilip deprem yönetmeliğine uygun imarı yaılmış olan Özel Güvenler Y.Ö. Kız Öğrenci Yurtları binasında; 1-8 kişilik alternatifli, geniş, aydınlık, havadar ve tüm ihtiyaçlarınıza uygun dizayn edilmiş odalarımızda standart servis ve hizmetlerimiz;

Devamını oku...

Her odamızda mevcut bulunan buzdolapları öğrencilerin kullanımına tahsis edilmiştir.

Özel Güvenler Y.Ö. Kız Öğrenci Yurdu'nun tüm odalarında öğrencilerin kullanımına tahsis edilmiş olan televizyon bulunmaktadır.

Öğrencilerimiz kişisel çamaşırlarını çamaşırhanemizde ücretsiz olarak yıkayabili ve her katta bulunan ve öğrencilerimizin kullanımına tahsis edilmiş olan ütü ve ütü masalarını kullanabilirler.

 

Haftanın her günü temizlik personellerimiz tarafından temizlenen banyo ve tuvaletlerimizde duşakabin sistemi olup lavabolarımızda sıvı el sabunları kullanılmaktadır. Ayrıca öğrencilerimiz günün 24 saati sıcak su bulunan Özel Güvenler Kız Öğrenci Yurtların'da sıra beklemeden banyo ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Öğrencilerimizin oda temizliği de iki günde bir özenle yapılmaktadır.

Tüm öğrencilerimizin ortak kullanımına açık olup uydu TV bulunan dinlenme salonumuzda, öğrencilerimiz günün yorgunluğunu ve stresini atabilirler.

Bilgisayarlarla donatılmış etüt salonumuzda, öğrencilerimiz sessiz bir ortamın verdiği huzurla derslerine çalışabilirler.

 

Yurdumuzda kalan kız öğrencilerimizin derslerden arta kalan zamanlarında keyifli vakit geçirebilmeleri için hazırlamış olduğumuz sinema salonumuzda film izleyebilirler.

 

Öğrencilerimiz, yurdumuzun teras katında bulunan, mükemmel deniz ve göl manzarasına sahip kafeteryamızda vakit geçirebilir, manzara eşliğinde kahvelerini, çaylarını.. yudumlayarak dinlenmenin tadını çıkarabilirler.

 

Yurdumuzda kalan öğrencilerimiz yurt bünyemizde bulunan kantinden diledikleri gibi yararlanabilirler.

Yurdumuzun her noktasından rahatlıkla erişilebilen wireless ağı üzerinden internet erişimini sınırsız, ücretsiz ve hızlı bir şekilde sağlayabilirler.

Yönetim kadrosundan bir refakatçi eşliğinde rahatsızlanan öğrencimizi tercih ettikleri sağlık kuruluşunda tüm tedavi süreci boyunca yalnız bırakmıyoruz. Avcılar Devlet Hastanesiyle aramızda 500 mt. bulunmaktadır. Aynı zamanda Avcılar Hospital hastanesiyle anlaşmamız üzerine, öğrencilerimize indirim uygulanmaktadır. 24 saat ücretsiz ambulans servisi de dahildir.

Kendi bünyemizde bulunan profesyonel mutfak ekipmanlarıyla usta aşçıların ellerinden çıkan lezzetli ve hijyenik açık büfe sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri ile öğrencilerimizin sağlıklı koşullarda beslenmesine yardımcı oluyoruz.

Yurdumuz 24 Saat hizmet veren güvenlik ve kamera sistemi ile korunmaktadır. Ayrıca konusunda uzman ve deneyimli yurt idari personeli ve çalışanları yine 24 saat öğrencilerimizle birlikte olmaktadır.  Yurdumuz, öğrenci yaşam alanları standartlarına uygun yurt olarak projelendirilip, deprem yönetmeliğine uygun olarak yapılmış binalarda hizmet vermektedir.