İstanbul Avcılar'da bulunan Özel Güvenler Y.Ö. Kız Öğrenci Yurtlarına ulaşım çok rahattır. İstanbul’un merkezi noktaları olan Mecidiyeköy, Taksim, Beyazıt,Topkapı, Bakırköy, Beylikdüzü gibi bir çok noktadan metrobüs ile yurtlarımıza ulaşım 15-40 dakika içerisinde gerçekleşmektedir.

Devamını oku...

Güvenler Kız Öğrenci Yurdu önünde durağı bulunan metrobüs hattını kullanarak, Arel Üniversitesi Sefaköy Yerleşkesi'ne ortalama 10 dakikada ulaşabilirsiniz. Yurdumuz Şükrübey durağında bulunmakta olup üniversite için gideceğiniz Sefaköy ile arasında 6 (altı) durak bulunmaktadır. Metrobüs dışında otobüs kullanarak da üniversiteye tek vasıta ile ulaşabilirsiniz.

Devamını oku...

Güvenler Kız Öğrenci Yurdu'ndan Fatih Üniversitesine ulaşımı şu şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yurdumuzun önünden Fatih Üniversitesine kadar giden Hadımköy minibüsleri geçmektedir. Ulaşım 30-35 dakika arasındadır. Tek vasıta kullanılmaktadır. Ayrıca metrobüsle Beylikdüzü durağına 10 dakikada, oradan Fatih Üniversitesi'nin servisleriyle yine 10 dakikada okula ulaşabilirsiniz.

Devamını oku...