Üniversitelere en yakın kız öğrenci yurdu

İstanbul Avcılar'da bulunan Özel Güvenler Y.Ö. Kız Öğrenci Yurtlarına ulaşım çok rahattır. İstanbul’un merkezi noktaları olan Mecidiyeköy, Taksim, Beyazıt,Topkapı, Bakırköy, Beylikdüzü gibi bir çok noktadan metrobüs ile yurtlarımıza ulaşım 15-40 dakika içerisinde gerçekleşmektedir.

Özel Güvenler Y.Ö. Kız öğrenci yurtları,  İstanbulda ve Avcılarda bulunan yurtlara nazaran konumu itibarı ile çok daha fazla avantajlı olup Şükrübey metrobüs durağının hemen önündedir.

Yurtlarımız E-5 karayolu üzerinde bulunması sebebi ile  ulaşım; sadece metrobüs ile değil , hemen hemen İstanbul’un her noktasından kalkan tek ve çift katlı otobüsler ile de yapılabilmektedir.

Özel Güvenler Y.Ö. Kız öğrenci yurtlarına ulaşım sadece Avrupa yakasından değil, Anadolu yakasından da Yenikapı-Bostancı-Kadıköy deniz otobüslerinin Avcılar ambarlı seferi ile de yapılabilmektedir.

Sizinle irtibata geçebilmemiz ve sizi daha fazla bilgilendirebilmemiz için bilgi talep formumuzu doldurmanız yeterlidir. Bilgi talep formu için tıklayın.